Ja v strede

Pomôcka ponúka možnosť ukázať sociálne vzťahy subjektu s ich stresovými, ale aj nápomocnými a podpornými aspektmi prostredníctvom umiestnenia figúrok na kruhovej doske a zobrazenie diferencovaného vyjadrenie vzdialenosti. Pre interpretáciu je rozhodujúca podrobná diskusia o type a kvalite vzťahov medzi prezentovanými osobami a testovanou osobou navzájom, o konfliktoch a koalíciách, o pripútanosti a odmietaní. V nasledujúcom druhom kole môže byť osoba požiadaná, aby umiestnila figúrky tak, ako by chceli, tj aby symbolizovali ich želané vzťahy. Porovnanie skutočného a cieľového poskytuje cenné informácie pre terapeutický prístup.

Obsah

  • Kruhová doska
  • Firgúrky
65,00 €
Poštovné a balné: 8€

Varovanie! Nevhodné pre deti do 36 mesiacov. Nebezpečenstvo udusenia v dôsledku malých častí, ktoré je možné prehltnúť.

Pravidelne organizujeme workshopy pre odborníkov. Aktuálne informácie nájdete na: Vzdelávanie pre odborníkov – Inštitút Rodinnej Terapie (rodinnaterapia.sk)

Objednávka

    OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV: Zaslaním prihlášky vyjadrujete súhlas s evidovaním a spracovaním vašich osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/ 2018 z. z. Text ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV nájdete tu.

    Ďalšie pomôcky, ktoré by sa vám mohli páčiť