Stojan na maľovanie

Vhodný do terapeutickej miestnosti. Rozmer: 120cm x 53cm x 53cm. Cena stojana je uvedená bez doplnkov na obrázku.
od 65,00 €
ZOBRAZIŤ

Drevené kocky

50 kusov kociek z bukového dreva. Možnosť objednať v dvoch rozmeroch. Rozmer: 2,7 x 2,7 x 7,0 cm a rozmer 4,0 x 3,0 x 7,0 cm.
od 35,00 €
ZOBRAZIŤ

Genogram rozširujúca sada

Okrem základnej sady figúrok magnetického genogramu existuje táto dodatočná sada so štyrmi mužskými a štyrmi ženskými postavami, štyrmi chlapcami a štyrmi dievčatami, dieťaťom, znakom manželstva, znakom rozvodu.
od 75,00 €
ZOBRAZIŤ

Genogram (magnetický)

Pomocou zmagnetizovaných postáv je možné dvojrozmerným spôsobom vytvoriť genogram na tabuli alebo flipcharte. Genogram začína ožívať, keď sa pohybom postáv objasnia jednotlivé súvislosti a vzťahy. Možné použiť v rôznych fázach terapeutického procesu.
od 128,00 €
ZOBRAZIŤ

Ja v strede

Pomôcka ponúka možnosť ukázať sociálne vzťahy subjektu s ich stresovými, ale aj nápomocnými a podpornými aspektmi prostredníctvom umiestnenia figúrok na kruhovej doske a zobrazenie diferencovaného vyjadrenie vzdialenosti.
od 65,00 €
ZOBRAZIŤ
Novinka

Nedirektívna terapia hrou a filiálna terapia

Cieľom knihy je pomôcť odborníkom rozšíriť poznatky v oblasti terapeutickej a poradenskej práce s malými deťmi a ich rodičmi. Snahou autorky je čitateľom poskytnúť základné informácie a praktický exkurz do metódy nedirektívnej terapie hrou a filiálne terapie.
od 27,50 €
ZOBRAZIŤ

Komunikačný kompas

Hracie karty – pomôcka na rozvoj komunikačných zručností, individuálnu a párovú terapiu, koučing, mediáciu, facilitáciu dohôd, prácu s deťmi a mládežou, ....
od 15,50 €
ZOBRAZIŤ