Komunikačný kompas

Hracie karty – pomôcka na ■ rozvoj komunikačných zručností ■ individuálnu a párovú terapiu ■ koučing ■ mediáciu ■ facilitáciu dohôd ■ prácu s deťmi a mládežou - ■ ...

Ako konkrétne môžete s kartami pracovať?

Zamyslite sa nad situáciou, v ktorej hľadáte riešenie. Časť kariet s pocitmi vyjadrenými deťmi vám poslúži na to, aby ste mohli presnejšie pomenovať svoje pocity alebo hádať pocity druhého. Kreslené obrázky s potrebami vás môžu sprevádzať pri mapovaní potrieb. Pomôžu vám zorientovať sa vo svojich potrebách a zistiť, čo je pre vás dôležité. Na druhej strane vám môžu pomôcť odhadnúť aktuálne potreby druhého človeka. Pre hru vo dvojici môžete využiť buď dve sady kariet alebo jednu sadu kariet a kartu so zoznamom pocitov a potrieb.

Sada obsahuje:

34 kariet ilustrujúcich ľudské emócie (ilustrované fotografiami detí)
34 kariet ilustrujúcich ľudské potreby (ilustrované grafikou)
kartu s inšpiráciami na využitie
kartu so zoznamom potrieb
kartu so zoznamom pocitov

od 15,50 €
Počet objednaných balení v 1 zásielke na 1 faktúru Cena za balenie
1-2 balenia 17 €
3-6 balení 15,50 €
Poštovné a balné: 5€

Pravidelne organizujeme workshopy pre odborníkov. Aktuálne informácie nájdete na: Vzdelávanie pre odborníkov – Inštitút Rodinnej Terapie (rodinnaterapia.sk)

Objednávka

    OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV: Zaslaním prihlášky vyjadrujete súhlas s evidovaním a spracovaním vašich osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/ 2018 z. z. Text ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV nájdete tu.

    Ďalšie pomôcky, ktoré by sa vám mohli páčiť